Domů Tvorba webu Liquid Design

Web vytvořilo studio Liquid Design

Právě si prohlížíte servisní stránku webu. Na každém webu se občas může objevit nějaká chyba. Pokud jste náhodou na nějakou narazili, neváhejte nás kontaktovat nebo napište přímo tvůrcům webu – firmě Liquid Design, Brno na e-mailové adrese servis@lqd.cz

Rádi od vás uslyšíme i dotazy a náměty ke zlepšení webu. Při návrhu tohoto webu jsme pracovali především s uživateli, kteří web reálně používají. Všechny připomínky k používání webu si zapisujeme a několikrát do roka vyhodnocujeme s tvůrci webu.

Víme, že nejlepší weby vznikají s uživateli. Nebojte se ozvat.

Jak správně postupovat

Na webu se mi zobrazila chyba

Zkuste nám poslat, co se v chybě zobrazilo za text. Klidně vyfoťte obrazovku. Provedete to pomocí klávesy Print Screen, ale když na to přijde, můžete použít i foťák z mobilu.

Když k tomu zkopírujete adresu stránky z prohlížeče a popíšete, na co jste klikli, bude to úplně perfektní.

Nemůžu dohledat nějakou informaci

Napište nám, jakou informaci hledáte a kde očekáváte, že by se měla zobrazit. My promyslíme, jak bychom mohli upravit strukturu podstránek, abyste příště měli všechno po ruce.

Myslím si, že něco máte na webu fakt špatně

Ať už je to cokoliv, zkuste nám napsat, o co jde. Pokud máte nějaký námět, jak byste to řešili vy, zkuste nám jej poslat. Rádi nad tím zapřemýšlíme a zkusíme web zlepšit.


O bezpečnosti tohoto webu

Vaši bezpečnost na našem webu bereme vážně. Web běží na zabezpečeném připojení pomocí certifikátu SSL. To znamená, že veškerá data se z vašeho počítače odesílají šifrovaně na náš server, kde je zpracujeme.

Dáváme dobrý pozor i na vaše osobní údaje.

Jsme tu s vámi už 19 let a vybíráme pro vás ty nejlepší dovolené v Chorvatsku.