Domů Plavby Plavba R2 - Jižní průzkumník (ze Splitu)

Plavba R2 - Jižní průzkumník (ze Splitu)

Nejoblíbenější plavba mezi klienty, největší výběr lodí i termínů. Dopřejete si odpočinek a koupání, uvidíte několik přírodních skvostů ve Střední a Jižní Dalmácii. Poznáte historické perly Jadranu - města Dubrovník a Split s památkami zapsanými v seznamu UNESCO. Večer se můžete toulat v romantických uličkách. Tahle dovolená na lodi prostě nemá chybu.


Typ: Relax dovolená na lodi

Trasa: SPLIT - MAKARSKA - MLJET - DUBROVNÍK - ŠIPAN nebo TRSTENIK - KORČULA - HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT

Zjistit ceny

Ceny plavby

Program plavby

Den 1 (Sobota): SPLIT - MAKARSKA (O)

Nalodění probíhá od 11 hodin. Loď vypluje ze Splitu ve 13 hodin na jihovýchod do města Makarska. Oběd na lodi zpříjemní výhledy na dalmatské pobřeží. Odpolední koupání v některé z krásných zátok. Pro dobrodružnější povahy možnost raftingu na řece Cetině (34 €/osobu) nebo lanový skluz (Zipline) nad kaňonem řeky (60 €/osobu). Návrat do Makarske ve večerních hodinách. Projděte se městem s množstvím kostelů a dalších architektonických a kulturních památek, nebo jen po městské promenádě až k majáku. Makarska je plná výborných barů i restaurací, je to centrum nočního života na Makarské riviéře. Přenocování na lodi v Makarské.

Den 2 (Neděle): MAKARSKA - MLJET (S, O)

Brzy ráno loď vypluje k ostrovu Mljet. Cestou snídaně a zastávka na koupání u poloostrova Pelješac. Část ostrova Mljet je národním parkem se dvěma nádhernými slanými jezery tyrkysové barvy, propojenými úzkými kanály s otevřeným mořem. Oběd na lodi. Odpoledne volné k prohlídce národního parku. Možnost přeplout na ostrůvek Sv. Marije s klášterem, nacházející se uprostřed Velkého jezera. Stezky kolem jezer jsou skvělé k procházkám nebo projížďkám na kolech, které si tu můžete pronajmout. Přenocování na lodi v přístavu Polače nebo Pomena (záleží na volných místech v přístavech).

Den 3 (Pondělí): MLJET - DUBROVNIK (S, O)

Po snídani loď vypluje k Dubrovniku (UNESCO), snad nejslavnějšímu městu Chorvatska. Oběd na lodi. Pro mnohé je návštěva Dubrovníku vrcholným zážitkem. Můžete se zúčastnit komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině) - je zahrnuta v ceně u lodí kategorií Premium a Premium Superior. Stejně tak však můžete toto místo poznávat individuálně. Organizovanou prohlídku následuje volitelný výlet lanovkou na horu Srđ, odkud jsou na Dubrovnik nádherné výhledy. Ve městě doporučujeme procházku po 1940 m dlouhých městských hradbách (zpoplatněno) a návštěvu starého náměstí Stradun. Přenocování na lodi v Dubrovníku.

Den 4 (Úterý): DUBROVNIK - ŠIPAN nebo TRSTENIK (S, O, KV)

Snídaně na lodi. Loď vypluje z Dubrovniku až v dopoledních hodinách - ráno máte tedy další šanci na prohlídku města. Oběd na lodi. Kolem poledne loď vypluje do Trsteniku na poloostrově Pelješac, nebo k ostrůvku Šipan (součást Elafitských ostrovů). Trstenik je malý přístav s přibližně sto stálými obyvateli, kteří se zabývají zejména farmařením, rybařením a především vinařstvím (odrůda Dingač). Možnost návštěvy vinařství Grgić s ochutnávkou vín. Odpolední koupání. Přenocování na lodi v Trsteniku nebo na Šipanu (záleží na volných místech v přístavech). Tento večer si na lodi užijete Kapitánskou večeři - je zahrnuta v ceně u lodí kategorií Premium a Premium Superior.

Den 5 (Středa): ŠIPAN/TRSTENIK - KORČULA (S, O)

Po snídani loď vypluje k ostrovu Korčula. Cestou oběd na lodi v klidné zátoce, odpoledne příjezd do města Korčula - rodnému místu cestovatele Marca Pola. Mohutné hradby a obranné věže obklopují staré město. Objevíte tu staré kostely a muzea. Můžete se zúčastnit komentované prohlídky města Korčula (s průvodcem v angličtině) s ochutnávkou místního vína - je zahrnuta v ceně u lodí kategorie Premium Superior. Večer využijte k návštěvě některé z mnoha vynikajících restaurací. Přenocování na lodi v Korčuli.

Den 6 (Čtvrtek): KORČULA - HVAR (S, O)

Brzy ráno loď vypluje k souostroví Pakleni otoci blízko města Hvar. Cestou snídaně na lodi. Přestávka na koupání, oběd na lodi. Odpoledne možnost prohlídky města Hvar - renesanční katedrála, obecní divadlo z roku 1612 (nejstarší v Evropě) a mnoho jiných památek. Můžete se zúčastnit i komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině) - je zahrnuta v ceně u lodí kategorie Premium Superior. Město Hvar nabízí širokou škálu zábavy - spoustu restaurací, barů a kaváren, které bývají otevřeny dlouho do noci. Pěkné stánky se suvenýry (levandule aj.). Přenocování na lodi ve Hvaru.

Den 7 (Pátek): HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT (S, O)

Po snídani loď vypluje k ostrovu Brač. Koupání na nejkrásnější pláži v Chorvatsku - Zlatni Rat u letoviska Bol. Zlatni Rat je mys, jehož výběžek tvořený drobnými kulatými oblázky se pohybuje ze strany na stranu podle směru větru a vln. Bol je živé, krásně upravené městečko s širokou dlážděnou promenádou stíněnou vzrostlými borovicemi, řadou vynikajících restaurací a vináren. Po obědě loď vypluje ke Splitu, cestou zastávka na koupání na jedné z mnoha zátok ostrova Brač. V pozdním odpoledni loď dopluje do Splitu, druhého největšího chorvatského města. Ve Splitu se nachází římské stavby, především unikátní Diokleciánův palác ze 4. st. n. l. (UNESCO). Možnost samostatné prohlídky města nebo se můžete zúčastnit komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině). Přenocování na lodi ve Splitu.

Den 8 (Sobota): SPLIT (S)

Poslední den, snídaně na lodi, ukončení programu a vylodění v 9 hod.

Kapitán lodi si vyhrazuje právo na změnu trasy (např. z důvodu nepříznivého počasí).

Prosíme, přečtěte si také Lodní řád a Platební a storno podmínky.

Fakultativní výlety

Výlet do národního parku Plitvice (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do jedinečného národního parku Plitvická jezera (UNESCO) - soustava 16ti sladkovodních jezer s průzračnou vodou, propojených nádhernými vodopády.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.30–19.00 hod.)
 • Cena: 62 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, anglicky mluvící průvodce
 • Cena nezahrnuje: vstup do národního parku (včetně plavby lodí po jezeře a jízdy vláčkem) - výše vstupného závisí na termínu návštěvy.
 • Doporučení: pohodlná obuv

Výlet do Mostaru (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do Mostaru (UNESCO) - nejkrásnějšího města v Bosně a Hercegovině. Ikonický Starý Most (Stari Most) je dokladem dlouholeté turecké nadvlády, návštěva starého bazaru, mešity a typického tureckého domu.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.00–20.00 hod.)
 • Cena: 75 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, anglicky mluvící průvodce
 • Min. počet osob: 10
 • Nutnost cestovního pasu

Výlet do Šibeniku a národního parku Krka (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do Šibeniku s překrásnou katedrálou Sv. Jakova (UNESCO) a dále do národního parku Krka - soustava vodopádů na řece Krka, pod nimiž se můžete i vykoupat.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.00–18.00 hod.)
 • Cena: 35 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, komentovaná prohlídka Šibeniku (anglicky mluvící průvodce), plavba loďkou, průvodce v NP Krka
 • Cena nezahrnuje: vstupné do národního parku Krka - výše vstupného závisí na termínu návštěvy.
 • Doporučení: pohodlná obuv, plavky

Lanový skluz (Zipline) nad kaňonem řeky Cetiny (ze Splitu)

Pro milovníky adrenalinu - osmidráhový lanový skluz 150 m nad zemí v úchvatném skalním kaňonu řeky Cetiny.

 • Kdy: v sobotu po zahájení plavby (14.00–18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, lanový skluz vč. vybavení
 • Doporučení: pohodlná obuv

Rafting na řece Cetině (z Makarske/Omiše)

Pro milovníky adrenalinu a přírody - rafting na řece Cetině v úchvatném skalním kaňonu. Vodopády, skryté jeskyně, lesní porosty.

 • Kdy: v sobotu po zahájení plavby (14.00–18.00 hod.)
 • Cena: 40 €/osobu (47 €/osobu ze Splitu) - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, rafting na řece Cetině vč. vybavení, instruktor
 • Doporučení: plavky

Ochutnávka vín v Korčuli a ve Hvaru

Ochutnejte vynikající dalmatská vína na různých chorvatských ostrovech. Ochutnávka je cca na 1 hodinu.

 • Kdy: Kdykoli během pobytu v daném místě
 • Cena: 20 €/osobu

Tradiční dalmatská večeře na Korčuli

Využijte příležitosti ochutnat typickou dalmatskou večeři v malé vesničce poblíž města Korčula. Dozvíte se také něco o historii ostrova a místním způsobu života. Délka 3–4 hodiny.

 • Kdy: Během pobytu na ostrově Korčula, po 18. hodině
 • Cena: 35 €/osobu - zahrnuje dopravu, komentovanou procházku, ukázku výroby domácích produktů, přivítací přípitek, tradiční večeři.
 • Min. počet osob: 5

Lanovka na horu Srđ nad Dubrovníkem 

Vyjeďte lanovkou na horu Srđ a vychutnejte si nádherné scénické výhledy na historické město Dubrovnik (UNESCO).

 • Cena: 22 €/osobu

Jízda off road čtyřkolkou (buggy) nad Dubrovníkem

Výchozím bodem je přístav Gruž. Užijte si dobrodružnou jízdu v 4-místné off road čtyřkolce (Polaris RZR 2019) - dostanete se do málo navštěvovaných míst nad Dubrovníkem. Krásné výhledy na přístav, poloostrov Lopad a ostrůvek Daksa. Délka jízdy je cca 2 hod.

 • Cena: 60 €/osobu

Mořské kajakování kolem hradeb Dubrovníku

Dopřejte si kajakování na moři kolem majestátního Dubrovníku, zaplavejte si ve skrytých zátokách. Vyplouvá se ze zátoky Pile. Doba kajakování je cca 4 hodiny.

 • Cena: 30 €/osobu - zahrnuje vybavení a instruktora

Hra o trůny v Dubrovníku

Během této prohlídky se podíváte do míst ve starém městě Dubrovníku, kde byla natáčena Hra o trůny. Délka prohlídky cca 2 hodiny.

 • Kdy: Denně v 9.30 hod., 11.00 hod. nebo 16.30 hod.
 • Cena: 27 €/osobu - zahrnuje vybavení a instruktora

Prohlídky historických měst Dubrovník, Hvar, Korčula, Split

Prohlídka města Dubrovník je již zahrnutá v ceně na lodích kategorií Premium Superior a Premium.
Prohlídka měst Hvar a Korčula je již zahrnutá v ceně na lodích kategorie Premium Superior.
Prohlídka města Split v ceně zahrnutá není.

 • Cena: 10 €/osobu - zahrnuje komentovanou prohlídku (anglicky mluvící průvodce)
 • Možnost objednat si dopředu naslouchadlo pro komentáře k prohlídkám ve zvoleném jazyce (10 €/týden).
 • Min. počet osob: 10

Nabídka a ceny fakultativních výletů se mohou měnit. Aktuální informace vám poskytne posádka/průvodce na lodi. Fakultativní výlety si domluvíte až na místě - jejich realizace může záviset na počtu zájemců.

Kategorie lodí na této trase

Cena od: 18 031 Kč osobu
Platí pro: Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou
Přesnou cenu uvidíte níže po zadání vlastních parametrů.

Turnusy plaveb

Sobota - sobota

Využijte benefity

Pro úhradu dovolené na lodi můžete využít i zaměstnanecké benefitní poukázky a programy - Sodexo, Benefit Plus, Benefity.cz, Edenred a Up eBenefity. Jak uhradit dovolenou přes benefity
Zjistěte cenu plavby
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
27 046 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
33 057 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
45 077 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
37 563 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
22 539 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
31 553 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
42 071 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
22 539 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
31 553 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
42 071 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
21 036 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
18 031 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
30 051 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
30 051 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palubě, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
21 036 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
18 031 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Na palubě, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
30 051 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
25 543 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
30 051 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
19.10.2024 (So) - 26.10.2024 (So) | Detail termínu
34 559 Kč za 1 osobu
Kategorie lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
19.10.2024 (So) - 26.10.2024 (So) | Detail termínu
30 051 Kč za 1 osobu

Slevy a příplatky

Osoba na 3. lůžku v kajutě - sleva 30 %

Dítě do 9,99 let - sleva 50 %

Využití kajuty pouze 1 osobou - příplatek 50 %

V ceně nejsou zahrnuty přístavní poplatky ve výši 60 €/osobu/týden (platí se na místě kapitánovi lodi).

Chcete poradit s výběrem plavby?

Doporučíme vám přesně to, co potřebujete.

Zavolejte nám: 542 221 714

Jsme zde pro vás: Po-Pá 8.30–17.00

Není pro vás tato plavba to pravé?
Podívejte se na jiné plavby v Chorvatsku.

Zobrazit jiné plavby