Domů Plavby R2 - Jižní průzkumník (ze Splitu)

R2 - Jižní průzkumník (ze Splitu)


Typ: Relax dovolená na lodi

Trasa: SPLIT - MAKARSKA - MLJET - DUBROVNÍK - ŠIPAN nebo TRSTENIK - KORČULA - HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT

Proč zvolit tuto plavbu

Nejoblíbenější trasa mezi klienty, největší výběr lodí i termínů. Dopřejete si odpočinek a koupání, uvidíte několik přírodních skvostů ve Střední a Jižní Dalmácii. Poznáte historické perly Jadranu - města Dubrovník a Split s památkami zapsanými v seznamu UNESCO. Večer se můžete toulat v romantických uličkách. Tahle dovolená na lodi prostě nemá chybu.

Zjistit ceny

Ceny plavby

Program plavby

Den 1 (Sobota): SPLIT - MAKARSKA (O)

Nalodění probíhá od 11 hodin. Loď vypluje ze Splitu ve 13 hodin na jihovýchod do města Makarska. Oběd na lodi zpříjemní výhledy na dalmatské pobřeží. Odpolední koupání v některé z krásných zátok. Pro dobrodružnější povahy možnost raftingu na řece Cetině (34 €/osobu) nebo lanový skluz (Zipline) nad kaňonem řeky (60 €/osobu). Návrat do Makarske ve večerních hodinách. Projděte se městem s množstvím kostelů a dalších architektonických a kulturních památek, nebo jen po městské promenádě až k majáku. Makarska je plná výborných barů i restaurací, je to centrum nočního života na Makarské riviéře. Přenocování na lodi v Makarské.

Den 2 (Neděle): MAKARSKA - MLJET (S, O)

Brzy ráno loď vypluje k ostrovu Mljet. Cestou snídaně a zastávka na koupání u poloostrova Pelješac. Část ostrova Mljet je národním parkem se dvěma nádhernými slanými jezery tyrkysové barvy, propojenými úzkými kanály s otevřeným mořem. Oběd na lodi. Odpoledne volné k prohlídce národního parku. Možnost přeplout na ostrůvek Sv. Marije s klášterem, nacházející se uprostřed Velkého jezera. Stezky kolem jezer jsou skvělé k procházkám nebo projížďkám na kolech, které si tu můžete pronajmout. Přenocování na lodi v přístavu Polače nebo Pomena (záleží na volných místech v přístavech).

Den 3 (Pondělí): MLJET - DUBROVNIK (S, O)

Po snídani loď vypluje k Dubrovniku (UNESCO), snad nejslavnějšímu městu Chorvatska. Oběd na lodi. Pro mnohé je návštěva Dubrovníku vrcholným zážitkem. Můžete se zúčastnit komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině) - je zahrnuta v ceně u lodí kategorií Premium a Premium Superior. Stejně tak však můžete toto místo poznávat individuálně. Organizovanou prohlídku následuje volitelný výlet lanovkou na horu Srđ, odkud jsou na Dubrovnik nádherné výhledy. Ve městě doporučujeme procházku po 1940 m dlouhých městských hradbách (zpoplatněno) a návštěvu starého náměstí Stradun. Přenocování na lodi v Dubrovníku.

Den 4 (Úterý): DUBROVNIK - ŠIPAN nebo TRSTENIK (S, O, KV)

Snídaně na lodi. Loď vypluje z Dubrovniku až v dopoledních hodinách - ráno máte tedy další šanci na prohlídku města. Oběd na lodi. Kolem poledne loď vypluje do Trsteniku na poloostrově Pelješac, nebo k ostrůvku Šipan (součást Elafitských ostrovů). Trstenik je malý přístav s přibližně sto stálými obyvateli, kteří se zabývají zejména farmařením, rybařením a především vinařstvím (odrůda Dingač). Možnost návštěvy vinařství Grgić s ochutnávkou vín. Odpolední koupání. Přenocování na lodi v Trsteniku nebo na Šipanu (záleží na volných místech v přístavech). Tento večer si na lodi užijete Kapitánskou večeři - je zahrnuta v ceně u lodí kategorií Premium a Premium Superior.

Den 5 (Středa): ŠIPAN/TRSTENIK - KORČULA (S, O)

Po snídani loď vypluje k ostrovu Korčula. Cestou oběd na lodi v klidné zátoce, odpoledne příjezd do města Korčula - rodnému místu cestovatele Marca Pola. Mohutné hradby a obranné věže obklopují staré město. Objevíte tu staré kostely a muzea. Můžete se zúčastnit komentované prohlídky města Korčula (s průvodcem v angličtině) s ochutnávkou místního vína - je zahrnuta v ceně u lodí kategorie Premium Superior. Večer využijte k návštěvě některé z mnoha vynikajících restaurací. Přenocování na lodi v Korčuli.

Den 6 (Čtvrtek): KORČULA - HVAR (S, O)

Brzy ráno loď vypluje k souostroví Pakleni otoci blízko města Hvar. Cestou snídaně na lodi. Přestávka na koupání, oběd na lodi. Odpoledne možnost prohlídky města Hvar - renesanční katedrála, obecní divadlo z roku 1612 (nejstarší v Evropě) a mnoho jiných památek. Můžete se zúčastnit i komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině) - je zahrnuta v ceně u lodí kategorie Premium Superior. Město Hvar nabízí širokou škálu zábavy - spoustu restaurací, barů a kaváren, které bývají otevřeny dlouho do noci. Pěkné stánky se suvenýry (levandule aj.). Přenocování na lodi ve Hvaru.

Den 7 (Pátek): HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT (S, O)

Po snídani loď vypluje k ostrovu Brač. Koupání na nejkrásnější pláži v Chorvatsku - Zlatni Rat u letoviska Bol. Zlatni Rat je mys, jehož výběžek tvořený drobnými kulatými oblázky se pohybuje ze strany na stranu podle směru větru a vln. Bol je živé, krásně upravené městečko s širokou dlážděnou promenádou stíněnou vzrostlými borovicemi, řadou vynikajících restaurací a vináren. Po obědě loď vypluje ke Splitu, cestou zastávka na koupání na jedné z mnoha zátok ostrova Brač. V pozdním odpoledni loď dopluje do Splitu, druhého největšího chorvatského města. Ve Splitu se nachází římské stavby, především unikátní Diokleciánův palác ze 4. st. n. l. (UNESCO). Možnost samostatné prohlídky města nebo se můžete zúčastnit komentované prohlídky města (s průvodcem v angličtině). Přenocování na lodi ve Splitu.

Den 8 (Sobota): SPLIT (S)

Poslední den, snídaně na lodi, ukončení programu a vylodění v 9 hod.

Kapitán lodi si vyhrazuje právo na změnu trasy (např. z důvodu nepříznivého počasí).

Prosíme, přečtěte si také Lodní řád a Platební a storno podmínky.

Fakultativní výlety

Výlet do národního parku Plitvice (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do jedinečného národního parku Plitvická jezera (UNESCO) - soustava 16ti sladkovodních jezer s průzračnou vodou, propojených nádhernými vodopády.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.30–19.00 hod.)
 • Cena: 62 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, anglicky mluvící průvodce
 • Cena nezahrnuje: vstup do národního parku (včetně plavby lodí po jezeře a jízdy vláčkem) - výše vstupného závisí na termínu návštěvy.
 • Doporučení: pohodlná obuv

Výlet do Mostaru (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do Mostaru (UNESCO) - nejkrásnějšího města v Bosně a Hercegovině. Ikonický Starý Most (Stari Most) je dokladem dlouholeté turecké nadvlády, návštěva starého bazaru, mešity a typického tureckého domu.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.00–20.00 hod.)
 • Cena: 75 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, anglicky mluvící průvodce
 • Min. počet osob: 10
 • Nutnost cestovního pasu

Výlet do Šibeniku a národního parku Krka (ze Splitu)

Celodenní výlet autobusem do Šibeniku s překrásnou katedrálou Sv. Jakova (UNESCO) a dále do národního parku Krka - soustava vodopádů na řece Krka, pod nimiž se můžete i vykoupat.

 • Kdy: v sobotu po ukončení plavby (7.00–18.00 hod.)
 • Cena: 35 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, komentovaná prohlídka Šibeniku (anglicky mluvící průvodce), plavba loďkou, průvodce v NP Krka
 • Cena nezahrnuje: vstupné do národního parku Krka - výše vstupného závisí na termínu návštěvy.
 • Doporučení: pohodlná obuv, plavky

Lanový skluz (Zipline) nad kaňonem řeky Cetiny (ze Splitu)

Pro milovníky adrenalinu - osmidráhový lanový skluz 150 m nad zemí v úchvatném skalním kaňonu řeky Cetiny.

 • Kdy: v sobotu po zahájení plavby (14.00–18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, lanový skluz vč. vybavení
 • Doporučení: pohodlná obuv

Rafting na řece Cetině (z Makarske/Omiše)

Pro milovníky adrenalinu a přírody - rafting na řece Cetině v úchvatném skalním kaňonu. Vodopády, skryté jeskyně, lesní porosty.

 • Kdy: v sobotu po zahájení plavby (14.00–18.00 hod.)
 • Cena: 40 €/osobu (47 €/osobu ze Splitu) - v ceně je zahrnuta doprava autobusem, rafting na řece Cetině vč. vybavení, instruktor
 • Doporučení: plavky

Ochutnávka vín v Korčuli a ve Hvaru

Ochutnejte vynikající dalmatská vína na různých chorvatských ostrovech. Ochutnávka je cca na 1 hodinu.

 • Kdy: Kdykoli během pobytu v daném místě
 • Cena: 20 €/osobu

Tradiční dalmatská večeře na Korčuli

Využijte příležitosti ochutnat typickou dalmatskou večeři v malé vesničce poblíž města Korčula. Dozvíte se také něco o historii ostrova a místním způsobu života. Délka 3–4 hodiny.

 • Kdy: Během pobytu na ostrově Korčula, po 18. hodině
 • Cena: 35 €/osobu - zahrnuje dopravu, komentovanou procházku, ukázku výroby domácích produktů, přivítací přípitek, tradiční večeři.
 • Min. počet osob: 5

Lanovka na horu Srđ nad Dubrovníkem 

Vyjeďte lanovkou na horu Srđ a vychutnejte si nádherné scénické výhledy na historické město Dubrovnik (UNESCO).

 • Cena: 22 €/osobu

Jízda off road čtyřkolkou (buggy) nad Dubrovníkem

Výchozím bodem je přístav Gruž. Užijte si dobrodružnou jízdu v 4-místné off road čtyřkolce (Polaris RZR 2019) - dostanete se do málo navštěvovaných míst nad Dubrovníkem. Krásné výhledy na přístav, poloostrov Lopad a ostrůvek Daksa. Délka jízdy je cca 2 hod.

 • Cena: 60 €/osobu

Mořské kajakování kolem hradeb Dubrovníku

Dopřejte si kajakování na moři kolem majestátního Dubrovníku, zaplavejte si ve skrytých zátokách. Vyplouvá se ze zátoky Pile. Doba kajakování je cca 4 hodiny.

 • Cena: 30 €/osobu - zahrnuje vybavení a instruktora

Hra o trůny v Dubrovníku

Během této prohlídky se podíváte do míst ve starém městě Dubrovníku, kde byla natáčena Hra o trůny. Délka prohlídky cca 2 hodiny.

 • Kdy: Denně v 9.30 hod., 11.00 hod. nebo 16.30 hod.
 • Cena: 27 €/osobu - zahrnuje vybavení a instruktora

Prohlídky historických měst Dubrovník, Hvar, Korčula, Split

Prohlídka města Dubrovník je již zahrnutá v ceně na lodích kategorií Premium Superior a Premium.
Prohlídka měst Hvar a Korčula je již zahrnutá v ceně na lodích kategorie Premium Superior.
Prohlídka města Split v ceně zahrnutá není.

 • Cena: 10 €/osobu - zahrnuje komentovanou prohlídku (anglicky mluvící průvodce)
 • Možnost objednat si dopředu naslouchadlo pro komentáře k prohlídkám ve zvoleném jazyce (10 €/týden).
 • Min. počet osob: 10

Nabídka a ceny fakultativních výletů se mohou měnit. Aktuální informace vám poskytne posádka/průvodce na lodi. Fakultativní výlety si domluvíte až na místě - jejich realizace může záviset na počtu zájemců.

Kategorie lodí na této trase

Cena od: 10 684 Kč osobu
Platí pro: Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou
Přesnou cenu uvidíte níže po zadání vlastních parametrů.

Turnusy plaveb

Sobota - sobota

Garantované termíny vyplutí

Každou sobotu od 10.4. do 9.10.2021.
Zjistěte cenu plavby
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
21 656 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
20 213 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
27 720 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
25 699 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
31 907 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
29 597 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
17 614 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
07.08.2021 (So) - 14.08.2021 (So) | Detail termínu
16 026 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
20 790 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
19 346 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
26 709 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
24 977 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
30 752 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
16 459 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
14.08.2021 (So) - 21.08.2021 (So) | Detail termínu
15 015 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
20 790 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
19 346 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
26 709 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
24 977 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
30 752 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
16 459 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
21.08.2021 (So) - 28.08.2021 (So) | Detail termínu
15 015 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
19 346 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
17 758 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
24 977 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
23 244 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
30 752 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
15 304 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
28.08.2021 (So) - 04.09.2021 (So) | Detail termínu
13 860 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
19 346 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
17 758 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
24 977 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
23 244 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
30 752 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
15 304 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
04.09.2021 (So) - 11.09.2021 (So) | Detail termínu
13 860 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
19 346 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
17 758 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
24 977 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
23 244 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
26 709 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
15 304 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
11.09.2021 (So) - 18.09.2021 (So) | Detail termínu
13 860 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
16 748 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
14 726 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
22 378 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
20 501 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
28 731 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
26 709 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
14 438 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
18.09.2021 (So) - 25.09.2021 (So) | Detail termínu
13 138 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
14 726 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
13 860 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
20 646 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
19 491 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
23 678 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
22 378 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
12 561 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
25.09.2021 (So) - 02.10.2021 (So) | Detail termínu
11 983 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
13 138 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
12 272 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
18 769 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
17 903 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
21 656 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
20 646 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
11 406 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
02.10.2021 (So) - 09.10.2021 (So) | Detail termínu
10 684 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Na palubě, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
13 138 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL EN SUITE (dříve A), Pod palubou, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
12 272 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Na palubě, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
18 769 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM (dříve A+), Pod palubou, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
17 903 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Na palubě, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
21 656 Kč za 1 osobu
Kategorie PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
20 646 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Na palubě, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
11 406 Kč za 1 osobu
Kategorie TRADITIONAL (dříve B), Pod palubou, 1 osoba
09.10.2021 (So) - 16.10.2021 (So) | Detail termínu
10 684 Kč za 1 osobu

Slevy a příplatky

Osoba na 3. lůžku v kajutě - sleva 30 %

Dítě do 9,99 let - sleva 50 %

Využití kajuty pouze 1 osobou - příplatek 50 %

V ceně nejsou zahrnuty přístavní poplatky ve výši 40 €/osobu/týden (platí se na místě kapitánovi lodi).

Chcete poradit s výběrem plavby?

Doporučíme vám přesně to, co potřebujete.

Zavolejte nám: 542 221 714

Jsme zde pro vás: Po-Pá 8.30–17.00

Není pro vás tato plavba to pravé?
Podívejte se na jiné plavby v Chorvatsku.

Zobrazit jiné plavby